charrier ایران مسابقه وزنه برداری قهرمانی آسیا

charrier: ایران مسابقه وزنه برداری قهرمانی آسیا نخستین مدال طلا

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری هدیه 70 میلیون ساله میترا حجار به موزه دورهمی! ، بیانات طنازانه و تأم

شب گذشته، مهران مدیری با میترا حجار راجع به پرسشها محیط زیستی کشورمان گفتگو کرد. 

هدیه 70 میلیون ساله میترا حجار به موزه دورهمی! ، بیانات طنازانه و تأم

بیانات طنازانه و تأمل برانگیز مهران مدیری راجع به شکار بی رویه حیوانات/ هدیه 70 میلیون ساله میترا حجار به موزه دورهمی!

عبارات مهم : ایران

شب گذشته، مهران مدیری با میترا حجار راجع به پرسشها محیط زیستی کشورمان گفتگو کرد.

به گزارش گروه تحریریه سایت؛ شب گذشته مهران مدیری مجری و کارگردان برنامه دورهمی ضمن میزبانی از میترا حجار بازیگر سینما و تلویزیون، به عنوان محیط زیست و چالش های آن پرداخت .

مدیری در همان ابتدا گفت: امشب دو اتفاق در برنامه افتاده؛ هم سرما خوردم و صدای خوبی ندارم و هم اینکه تصویرهای تابلوهای صحنه را عوض کردن دادیم.

هدیه 70 میلیون ساله میترا حجار به موزه دورهمی! ، بیانات طنازانه و تأم

وی در ادامه با توجه به عنوان برنامه بیان کرد: کم آبی و آلودگی هوا فرقی با کشته شدن با تریلی ندارد. آلودگی و کم آبی همه زندگی ما را گرفته؛ ولی از جای خودمان هم بلند نمی شویم. تازگی ها پرنده ها هم بی معرفت شدند، آن وقت که تالاب انزلی و ارومیه آب داشت، چند روزی را مهمان ما می ماندند، ولی الان نه!

مدیری در ادامه با اشاره به شکار بی رویه حیوانات اظهار کرد: مگر شکار ممنوع نیست؟ بعد چطور بعضی باز هم شکار می کنند؟ پیشنهاد می کنم سری به بازار پرنده های فریدون کنار بزنید و تا بازار بروید؛ می بینید که همه پرنده ها روی تنشان جای تیر است.

شب گذشته، مهران مدیری با میترا حجار راجع به پرسشها محیط زیستی کشورمان گفتگو کرد. 

وی افزود: البته بعضی ها هم اسلحه ندارند ولی با موتور به دنبال آهوان می روند و حیوان بیچاره را خسته می کنند و یا در جایی که اسلحه ندارند، صدای اردک را تقلید می کنند و با جلب اعتماد اردک ها آن ها را به دام می اندازند!

کارگردان دورهمی خاطرنشان کرد: در این اوضاع آلودگی هوا یک عده معتقدند پایتخت کشور عزیزمان ایران مترو نیاز ندارد؛ ولی هنوز هم اگر زیر متروها تونل بزنند باز مترو کم داریم.

در ادامه برنامه، میترا حجار به دورهمی آمد و راجع به فعالیت این روزهایش گفت: همه امسال و آینده را مشغول بازی در سریال از یاد رفته ها هستم. از طرفی به خاطر علاقه ام درگیر فعالیت در زمینه محیط زیست هم هستم.

هدیه 70 میلیون ساله میترا حجار به موزه دورهمی! ، بیانات طنازانه و تأم

وی راجع به چگونگی شروع فعالیت هنری خود اظهار کرد: کارم را با اجرای برنامه تلویزیونی شروع کردم. خیلی تصادفی یک شب جای مجری آن برنامه، با بازیگران و صورت های معروف گفتگو کردم. استرس داشتم ولی خیلی احساس جالبی هم بود.

این بازیگر در پاسخ به پرسش مدیری راجع به سن و سالش سکوت کرد؛ ولی مدیری خطاب به مخاطبان گفت «اصلاً بهش نمیاد ولی 40 ساله است». این بازیگر با تایید این حرف راجع به سبک زندگی خاص خود گفت: من زیاد کارهایم را روی برنامه پیش می برم. در کل آدم خوش حالی هستم و تغذیه نقش مهمی در زندگی من دارد. من تا یک ماه پیش گیاه خوار کامل بودم و به تازگی لبنیات هم استفاده می کنم. به نظرم خوب است که کمتر گوشت مصرف کنیم؛ مرغ هم که دیگر بهتر است حرفش را نزنیم چون هیچ کدام طبیعی نیستند.

شب گذشته، مهران مدیری با میترا حجار راجع به پرسشها محیط زیستی کشورمان گفتگو کرد. 

حجار در خصوص سفر خود به فرانسه و آمریکا آن هم در اوج شهرت و بازیگری سینما گفت: بعد از مدتی احساس کردم نیاز دارم زندگی در جاهای دیگر را تجربه کنم. دوست داشتم مثل آدم های عادی زندگی کنم و البته خیلی دوست داشتم زبان فرانسه یاد بگیرم. به همین خاطر رفتم فرانسه و بعد از آن جهت تحصیل در رشته سینما به آمریکا سفر کردم. بعد به کشور عزیزمان ایران برگشتم تا تمام اتفاقات خوب را جهت مردم کشور عزیزمان ایران و با آنها ببینم.

وی در ادامه راجع به سینمای امروز کشورمان بیان کرد: در گذشته دسترسی به سینمای دنیا ساده نبود. ما حتی ساعت ها می ایستادیم تا بلیت جشنواره تهیه کنیم و پروسه ساخت فیلم سخت تر بود؛ ولی امروز از هر جهت راحت تر شده است است.

هدیه 70 میلیون ساله میترا حجار به موزه دورهمی! ، بیانات طنازانه و تأم

او با نگاهی مثبت به سینمای کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: امسال فیلم های خوبی را در جشنواره دیدم؛ به نظرم جلوه های بصری ما خیلی جالب شده است و سینما راه خودش را پیدا کرده هست. امیدوارم پر مخاطب هم باشد، فکر می کنم مردم دوست دارند، قصه های خودشان را زیاد در فیلم ها ببیند.

حجار راجع به کم کار شدنش در سینما گفت: در کشور عزیزمان ایران شکل فیلم سازی تفاوت می کند و لزوماً همه فیلم ها اکران نمی شوند . من هم کم کار نکردم ولی فیلم اکران نشده زیاد دارم.

وی در پاسخ به پرسش همیشگی مدیری راجع به ازدواج گفت: هنوز ازدواج نکرده ام! در واقع هنوز هیچ بدبختی را پیدا نکردم که خوشبختش کنم (خنده).

بازیگر «خط ویژه» راجع به دستمزد بازیگری و درآمد خود بیان کرد: ما بازیگرها اسم قسط آخر دستمزد خود را مهریه گذاشتیم؛ می گوییم کی داده و کی گرفته. واقعیت این است که درآمد بازیگران ما با دیگر کشورها قابل مقایسه نیست.

حجار با بیان اینکه در کشور ما همه دنبال راه حل سریع جهت پرسشها هستند، در خصوص راهکارهای کم کردن آلودگی هوا گفت: اگر خود ما نسبت به حقوق یکدیگر ارزش قائل باشیم و رعایت می کنیم تا این اندازه دچار آلودگی نمی شویم. اگر کمتر از وسایل نقلیه شخصی استفاده کنیم و زیاد به استفاده از مترو و … رو بیاوریم، وضع هوای ما بهتر می شود.

وی در خصوص حمایت از فعالان محیط زیست گفت: فعالان محیط زیست در کشور عزیزمان ایران خیلی حمایت نمی شوند؛ این درحالی است که من می بینم فرزند های امروز نسبت به محیط زیست روی خوشی نشان داده اند.

حجار در پایان، دو فسیل صدف ۷۰ میلیون ساله خود را به موزه دورهمی اهدا کرد!

واژه های کلیدی: ایران | زندگی | سینما | برنامه | آلودگی | برنامه | سینمای | میترا حجار | آلودگی هوا | مهران مدیری | کارگردان دورهمی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog