charrier ایران مسابقه وزنه برداری قهرمانی آسیا

charrier: ایران مسابقه وزنه برداری قهرمانی آسیا نخستین مدال طلا

گت بلاگز ورزشی نخستین جام از سه گانه رویایی ، لاتزیو 0 – یوونتوس 2

یوونتوس و لاتزیو در فینال کوپا ایتالیا، به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری دو بر صفر یوونتوس همراه شد تا این تیم قهرمان جام حذفی ایتالیا شود.

نخستین جام از سه گانه رویایی ، لاتزیو 0 - یوونتوس 2

به گزارش خبرنگار دنیای ورزشگروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان،یوونتوس و لاتزیو از ساعت 23 و 15 دقیقه در فینال کوپا ایتالیا در حضور 70 هزار تماشاگر ورزشگاه المپیکوی شهر رم و به قضاوت پائولو تالیاونتو به مصاف هم رفتند که یووه موفق شد با دو گل پیروز و قهرمان جام حذفی ایتالیا شود.

گل نخست مسابقه در دقیقه 12 به ثمر رسید.ساندرو از جناح چپ حرکت کرد و ارسال زیبای او با ضربه تمام کننده و چکشی دنی آلوز همراه بود تا گل اول بیانکونری ها با همکاری برزیلی ها به ثمر برسد.
یووه با حملات مداومش در نیمه اول در دقیقه 25 گل دوم را هم به ثمر رساند. کرنر ارسالی دیبالا از سمت چپ با ضربه سر مانژوکیچ همراه شد که توپ را به بونوچی رساند و مدافع یووه با ضربه زمینی دروازه استراکوشا را جهت دومین بار باز کرد.
در نهایت این مسابقه با پیروزی دو بر صفر شاگردان آلگری به آخر رسید تا نخستین جام این فصلشان را در شهر رم به دست آوردند.
این دوازدهمین قهرمانی و همچنین سومین قهرمانی پیاپی بیانکونری در جام حذفی ایتالیاست و به نخستین تیمی تبدیل شد که سه بار پیاپی فاتح کوپا ایتالیا می شود.

عبارات مهم : همراه

بانوی پیر این فصل می تواند با فتح سری آ و لیگ قهرمانان اروپا که بسیار به آنها نزدیک شده است است ، سه گانه را کسب کند و تاریخ ساز شود.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: همراه | مسابقه | ایتالیا | ایتالیا | یوونتوس | آلگری | آلوز | سه گانه اروپا

نخستین جام از سه گانه رویایی ، لاتزیو 0 - یوونتوس 2

نخستین جام از سه گانه رویایی ، لاتزیو 0 – یوونتوس 2

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog